Najtańsze ubezpieczenia zdrowotne dla ludzi meldujących działalność gospodarczą w Niemczech. Dla opiekunek do dzieci (Au-Pair-Mädchen). Dla opiekunek ludzi starszych. Dla pracowników sezonowych. Dla pomocy domowych. Dla gości przyjeżdżających do Niemiec na czas określony. Dla zamieszkałych w Niemczech na wyjazd za granicę (urlop lub praca). Dla studentów. Dodatkowe ubezpieczenie dla klientów państwowych kas chorych. Wysokość składki zależna od wieku i płci klienta (już od 56 EUR)

Ubezpieczenia zdrowotne

Dowiedz się więcej
Ubezpieczenie mieszkania. Kupując mieszkanie czy dom w Niemczech , przejmuje się jakby automatycznie także ubezpieczenie tego mieszkania (Hausratversicherung) czy domu (Gebäudeversicherung). Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie od skutków odpowiedzialności cywilnej uważane jest w Niemczech za pierwsze w zasadzie ubezpieczenie, jakie powinien zawrzeć każdy kto ukończy 18 rok życia. Ubezpieczenia od wypadków. Wypadek to nie tylko cierpienie ale także koszty i to niemałe m.in. za leczenie i rehabilitacje, które pokrywa niestety z reguły osoba poszkodowana. Prywatne ubezpieczenie wypadkowe bierze na siebie w dużej mierze ciężar powstałych kosztów.

Ubezpieczenia prywatne

Dowiedz się więcej
Lebensversicherung classic, Fondsverbunden (DWS) ubezpieczenie na życie, - w razie śmierci w czasie trwania ubezpieczenia wypłacana jest cała umówiona suma - rodzinie lub osobie wskazanej w polisie. możliwe jest jednoczesne, wzajemne ubezpieczenie obojga małżonków Enkelpolice
  • ubezpieczenie dla wnuczków od urodzenia do 16 lub 18-tego roku życia
  • zabezpieczenie kapitałowe na wypadek choroby, wypadku
  • start kapitału w momencie osiągnięcia pełnoletniości (np. na prawo jazdy)

Ubezpieczenia kapitałowe

Dowiedz się więcej
Wybór z wielu najtańszych ubezpieczalni samochodowych. Pomoc przy meldowaniu samochodów. Wyliczenie składki przez telefon. Przyrzeczenie ubezpieczenia (tzw. Doppelkarte) dostaniesz w 5 min. sms-em na komórke, lub mailem. Uznajemy (naprawdę) zniżki z Polski (nie tylko obiecujemy). Dla firm budowlanych, architektów proponujemy ubezpieczenie samochodów na specjalnych warunkach, bardzo atrakcyjne cenowo bez potrzeby jakichkolwiek zniżek. Jedynie na podstawie zameldowania działalności (Gewerbeanmeldung) lub kopii dyplomu!

Ubezpieczenia samochodowe

Dowiedz się więcej
Betriebshaftpflichtversicherung Berufs-Haftpflichtvesicherung für Architekten/Igenieure ubezpieczenie dla firm od szkód wyrządzonych podczas wykonywania zlecenia, także dla architektów i inżynierów Geschäftsversicherung, Inhaltsversicherung ubezpieczenie wyposażenia biura, gabinetu, magazynu od kradzieży, pożaru, zalania Kautionsversicherung

Ubezpieczenia dla firm

Dowiedz się więcej
Naszym klientom oferujemy możliwość zakupu złota fizycznego. Do zalet depozytu złota należą:
  • możliwość zakładania depozytu złota dla każdego od 18 lat
  • możliwość wpłaty jednorazowej lub wpłat miesięcznych (od 25€ miesięcznie)
  • zakup złota po cenie za kg, niezależnie od wysokości wpłaty (oszczędność na różnicy ceny zakupu drobnych wartości – 40%)
  • od min. 50 g - dostarczenie złota do domu za pośrednictwem firmy kurierskiej
  • zakup złota zwolniony jest z podatku VAT
  • zyski osiągane ze sprzedaży złota są zwolnione z podatku od zysków kapitałowych (niem.: Abgeltungssteuer)

Inwestycje w złoto

Dowiedz się więcej

KONTAKT

Ryszard Fürst    
Rue du Capitaine Jean Maridor 7
13405 Berlin

Telefon: +49 30 462 22 07
Fax:      +49 30 462 22 49
Tel. kom: +49 (0) 177 809 90 14
Skype: rys007
Email: fuerst.r@web.de

Versicherungsvermittlung nach §34d Abs.1 GewO
Versicherungsvermittlerregister gem. § 11a GewO
Nr.: D-CC4E-ARFTO-42
IHK zu Berlin, Fasanenstr. 85, 10623 Berlin
Tel.: 030 315 10-0
Web-Adresse: www.vermittlerregister.info

Schlichtungsstelle:
Versicherungsombudsmann e.V.
Postfach 080632
10006 Berlin
E-mail: beschwerde@versicherungsombudsmann.de

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności.

Nasi partnerzy