Najtańsze ubezpieczenia zdrowotne dla ludzi meldujących działalność gospodarczą w Niemczech. Dla opiekunek do dzieci (Au-Pair-Mädchen). Dla opiekunek ludzi starszych. Dla pracowników sezonowych. Dla pomocy domowych. Dla gości przyjeżdżających do Niemiec na czas określony. Dla zamieszkałych w Niemczech na wyjazd za granicę (urlop lub praca). Dla studentów. Dodatkowe ubezpieczenie dla klientów państwowych kas chorych. Wysokość składki zależna od wieku i płci klienta (już od 56 EUR)

Ubezpieczenia zdrowotne

Dowiedz się więcej
Ubezpieczenie mieszkania. Kupując mieszkanie czy dom w Niemczech , przejmuje się jakby automatycznie także ubezpieczenie tego mieszkania (Hausratversicherung) czy domu (Gebäudeversicherung). Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie od skutków odpowiedzialności cywilnej uważane jest w Niemczech za pierwsze w zasadzie ubezpieczenie, jakie powinien zawrzeć każdy kto ukończy 18 rok życia. Ubezpieczenia od wypadków. Wypadek to nie tylko cierpienie ale także koszty i to niemałe m.in. za leczenie i rehabilitacje, które pokrywa niestety z reguły osoba poszkodowana. Prywatne ubezpieczenie wypadkowe bierze na siebie w dużej mierze ciężar powstałych kosztów.

Ubezpieczenia prywatne

Dowiedz się więcej
Lebensversicherung classic, Fondsverbunden (DWS) ubezpieczenie na życie, - w razie śmierci w czasie trwania ubezpieczenia wypłacana jest cała umówiona suma - rodzinie lub osobie wskazanej w polisie. możliwe jest jednoczesne, wzajemne ubezpieczenie obojga małżonków Enkelpolice
  • ubezpieczenie dla wnuczków od urodzenia do 16 lub 18-tego roku życia
  • zabezpieczenie kapitałowe na wypadek choroby, wypadku
  • start kapitału w momencie osiągnięcia pełnoletniości (np. na prawo jazdy)

Ubezpieczenia kapitałowe

Dowiedz się więcej
Wybór z wielu najtańszych ubezpieczalni samochodowych. Pomoc przy meldowaniu samochodów. Wyliczenie składki przez telefon. Przyrzeczenie ubezpieczenia (tzw. Doppelkarte) dostaniesz w 5 min. sms-em na komórke, lub mailem. Uznajemy (naprawdę) zniżki z Polski (nie tylko obiecujemy). Dla firm budowlanych, architektów proponujemy ubezpieczenie samochodów na specjalnych warunkach, bardzo atrakcyjne cenowo bez potrzeby jakichkolwiek zniżek. Jedynie na podstawie zameldowania działalności (Gewerbeanmeldung) lub kopii dyplomu!

Ubezpieczenia samochodowe

Dowiedz się więcej
Betriebshaftpflichtversicherung Berufs-Haftpflichtvesicherung für Architekten/Igenieure ubezpieczenie dla firm od szkód wyrządzonych podczas wykonywania zlecenia, także dla architektów i inżynierów Geschäftsversicherung, Inhaltsversicherung ubezpieczenie wyposażenia biura, gabinetu, magazynu od kradzieży, pożaru, zalania Kautionsversicherung

Ubezpieczenia dla firm

Dowiedz się więcej
Naszym klientom oferujemy możliwość zakupu złota fizycznego. Do zalet depozytu złota należą:
  • możliwość zakładania depozytu złota dla każdego od 18 lat
  • możliwość wpłaty jednorazowej lub wpłat miesięcznych (od 25€ miesięcznie)
  • zakup złota po cenie za kg, niezależnie od wysokości wpłaty (oszczędność na różnicy ceny zakupu drobnych wartości – 40%)
  • od min. 50 g - dostarczenie złota do domu za pośrednictwem firmy kurierskiej
  • zakup złota zwolniony jest z podatku VAT
  • zyski osiągane ze sprzedaży złota są zwolnione z podatku od zysków kapitałowych (niem.: Abgeltungssteuer)

Inwestycje w złoto

Dowiedz się więcej

O NAS

Od 1992 roku działamy w sektorze finansowym i ubezpieczeniowym. W pierwszych trzech latach pracowałem dla różnych pośredników ubezpieczeniowych, do czasu aż w roku 1995 zdecydowałem się pracować na własny rachunek. Dzisiaj obsługujemy coraz większą liczbę klientów. Dla nich oraz dla tych którzy chcieliby w przyszłości nimi zostać, proponujemy znalezienie optymalnych rozwiązań, dopasowanych do zawsze indywidualnej sytuacji. Z obszernej gamy różnorodnych taryf, oferowanych przez liczne towarzystwa ubezpieczeniowe, działające na rynku niemieckim,staramy się, po wnikliwej analizie, korzystając z profesjonalnych programów porównawczych, wybrać i zaproponować optymalne, zarówno w zakresie zabezpieczenia jak i cenowo- ubezpieczenie.

Mamy dostęp praktycznie do wszystkich ubezpieczalni znajdujących się na rynku niemieckim.9212769_orig

Często zdarza się bowiem, że na pierwszy rzut oka-najtańsze rozwiązanie nie jest najlepsze, a wręcz przeciwnie, może drogo kosztować. Szukający w internecie nie zawsze ma informacje dotyczące towarzystw ubezpieczeniowych, ich taryf z rabatami ale i z wyłączeniem niektórych zabezpieczeń, których to brak może w późniejszym dopiero czasie (po zawarciu umowy i w momencie korzystania z ubezpieczenia) okazać się fatalny w skutkach.

Posiadamy wymagany przepisami unijnymi certyfikat pozwalający prowadzić tego typu dzialalność i jesteśmy zarejestrowani w Izbie Handlowej pod numerem:
D-CC4E-ARFTO-42 IHK Berlin
(od stycznia 2009 roku nie można prowadzić działalności na rynku ubezpieczeniowym bez posiadania licencji), a nasze porady są dla klienta całkowicie bezpłatne.

Dlatego też zanim zwrócicie się o poradę do kogoś proponującego „tanie” ubezpieczenia czy pomoc w ich załatwieniu, poproście najpierw o podanie numeru rejestracji i sprawdźcie czy rzeczywiście istnieje. Pozwoli to zaoszczędzić Wam późniejszych rozczarowań i uchroni przed stratą finansową.

Od 2008 roku jesteśmy członkiem Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie oraz utrzymujemy kontakty zMeklenbursko-Pomorskim Okrąłym Stołem Branży Budowlanej  z siedziba w 17335 Strasburgu (UM). W ostatnim czasie dużo zapytań odnośnie ubezpieczeń otrzymujemy właśnie z terenów przygranicznych – z obszaru Meklemburg-Vorpommern.

Löcknitz, Prenzlau, Pasewalk, Pampow czy Eggesin to tylko niektóre miejscowości gdzie coraz większa liczba mieszkańców Szczecina i okolic, osiedla się i podejmuje pracę. Tam również odwiedzamy klientów i proponujemy im pełną paletę ubezpieczeń oraz późniejszą ich obsługę

Nie uważamy się za najlepszych na tym rynku w Berlinie, ale jesteśmy pewni że korzystając z naszego długoletniego doświadczenia w dziedzinie finansów i ubezpieczeń, oraz dostępem do praktycznie wszystkich ubezpieczalni na rynku niemieckim, będziemy mogli pomóc także Tobie/ Państwu wybrać optymalne i maksymalnie tanie zabezpieczenie, oszczędzając przy tym Twój/Państwa portfel.

zapraszamy, testujcie nas!

Nasi partnerzy

Nie zwlekaj!

Zadzwoń do nas

+49 30 462 22 07

lub

napisz