Najtańsze ubezpieczenia zdrowotne dla ludzi meldujących działalność gospodarczą w Niemczech. Dla opiekunek do dzieci (Au-Pair-Mädchen). Dla opiekunek ludzi starszych. Dla pracowników sezonowych. Dla pomocy domowych. Dla gości przyjeżdżających do Niemiec na czas określony. Dla zamieszkałych w Niemczech na wyjazd za granicę (urlop lub praca). Dla studentów. Dodatkowe ubezpieczenie dla klientów państwowych kas chorych. Wysokość składki zależna od wieku i płci klienta (już od 56 EUR)

Ubezpieczenia zdrowotne

Dowiedz się więcej
Ubezpieczenie mieszkania. Kupując mieszkanie czy dom w Niemczech , przejmuje się jakby automatycznie także ubezpieczenie tego mieszkania (Hausratversicherung) czy domu (Gebäudeversicherung). Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie od skutków odpowiedzialności cywilnej uważane jest w Niemczech za pierwsze w zasadzie ubezpieczenie, jakie powinien zawrzeć każdy kto ukończy 18 rok życia. Ubezpieczenia od wypadków. Wypadek to nie tylko cierpienie ale także koszty i to niemałe m.in. za leczenie i rehabilitacje, które pokrywa niestety z reguły osoba poszkodowana. Prywatne ubezpieczenie wypadkowe bierze na siebie w dużej mierze ciężar powstałych kosztów.

Ubezpieczenia prywatne

Dowiedz się więcej
Lebensversicherung classic, Fondsverbunden (DWS) ubezpieczenie na życie, - w razie śmierci w czasie trwania ubezpieczenia wypłacana jest cała umówiona suma - rodzinie lub osobie wskazanej w polisie. możliwe jest jednoczesne, wzajemne ubezpieczenie obojga małżonków Enkelpolice
 • ubezpieczenie dla wnuczków od urodzenia do 16 lub 18-tego roku życia
 • zabezpieczenie kapitałowe na wypadek choroby, wypadku
 • start kapitału w momencie osiągnięcia pełnoletniości (np. na prawo jazdy)

Ubezpieczenia kapitałowe

Dowiedz się więcej
Wybór z wielu najtańszych ubezpieczalni samochodowych. Pomoc przy meldowaniu samochodów. Wyliczenie składki przez telefon. Przyrzeczenie ubezpieczenia (tzw. Doppelkarte) dostaniesz w 5 min. sms-em na komórke, lub mailem. Uznajemy (naprawdę) zniżki z Polski (nie tylko obiecujemy). Dla firm budowlanych, architektów proponujemy ubezpieczenie samochodów na specjalnych warunkach, bardzo atrakcyjne cenowo bez potrzeby jakichkolwiek zniżek. Jedynie na podstawie zameldowania działalności (Gewerbeanmeldung) lub kopii dyplomu!

Ubezpieczenia samochodowe

Dowiedz się więcej
Betriebshaftpflichtversicherung Berufs-Haftpflichtvesicherung für Architekten/Igenieure ubezpieczenie dla firm od szkód wyrządzonych podczas wykonywania zlecenia, także dla architektów i inżynierów Geschäftsversicherung, Inhaltsversicherung ubezpieczenie wyposażenia biura, gabinetu, magazynu od kradzieży, pożaru, zalania Kautionsversicherung

Ubezpieczenia dla firm

Dowiedz się więcej
Naszym klientom oferujemy możliwość zakupu złota fizycznego. Do zalet depozytu złota należą:
 • możliwość zakładania depozytu złota dla każdego od 18 lat
 • możliwość wpłaty jednorazowej lub wpłat miesięcznych (od 25€ miesięcznie)
 • zakup złota po cenie za kg, niezależnie od wysokości wpłaty (oszczędność na różnicy ceny zakupu drobnych wartości – 40%)
 • od min. 50 g - dostarczenie złota do domu za pośrednictwem firmy kurierskiej
 • zakup złota zwolniony jest z podatku VAT
 • zyski osiągane ze sprzedaży złota są zwolnione z podatku od zysków kapitałowych (niem.: Abgeltungssteuer)

Inwestycje w złoto

Dowiedz się więcej

UBEZPIECZENIA PRYWATNE

Ubezpieczenie mieszkania
Gebäudevesicherung/Hausratversicherung

Kupując mieszkanie czy dom w Niemczech , przejmuje się jakby automatycznie także ubezpieczenie tego mieszkania (Hausratversicherung) czy domu (Gebäudeversicherung). Bardzo często jest tak że ubezpieczenie to zawarte było dawno Family-relaxing-at-hometemu a to w praktyce oznacza że suma ubezpieczeniowa nie jest dopasowana do dzisiejszych wymagań , składka jest droga a proponowane świadczenia przestarzałe.
Po zakupie mieszkania czy domu jest czas od momentu wpisania do księgi wieczystej (Das Grundbuch) (1 miesiąc) na wymówienie ubezpieczenia i zawarcie nowej dopasowanej do rzeczywistych, dzisiejszych warunków umowy, często dużo tańszej.

U nas dostaniesz bezpłatne porównanie.

Swoją wartość i to niemałą ma także zawartość domu czy mieszkania.
Przez ubezpieczenie zawartości domu, mieszkania tzn. „Hausratversicherung“ można ubezpieczyć się od skutków : włamania do mieszkania, kradzieży po włamaniu, od spalenia , od zalania, szkód przeciążenia elektrycznego po uderzeniu pioruna, wybiciu szyb czy stłuczeniu szkła (w tym płyta ceramiczna) kradzieży rowerów i wielu innych w zależności od wybranej taryfy.

Ubezpieczenie to zabezpiecza również nasz dorobek nie tylko w samym mieszkaniu ale i poza nim. Pomijając to że ubezpieczając mieszkanie- ubezpieczamy automatycznie również należącą do niego piwnicę, nie wszyscy wiedzą, że w większości proponowanych taryf, ubezpieczenie mieszkania płaci odszkodowanie za zaginięcie rzeczy pozostawionych w samochodzie ,na urlopie w hotelu czy podczas pobytu w szpitalu a także za rzeczy zrabowane a więc po napadnięciu i to na całym świecie!

Wysokość składek zależy od miejsca zamieszkania oraz sumy ubezpieczeniowej!

Masz pytania, potrzebujesz szczegółowych wyjaśnień czy indywidualnej propozycji najkorzystniejszej w Twojej specyficznej sytuacji?

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej
Haftpflichtversicherung
§ 823Bürgerliches Gesetzbuch

Schadensersatzpflicht

(1) Wer vorsätzlich oder fahrlässig das Leben, den Körper, die Gesundheit, die Freiheit, das Eigentum oder ein sonstiges Recht eines anderen widerrechtlich verletzt, ist dem anderen zum Ersatz des daraus entstehenden Schadens verpflichtet.

(2) Die gleiche Verpflichtung trifft denjenigen, welcher gegen ein den Schutz eines anderen bezweckendes Gesetz verstößt. Ist nach dem Inhalt des Gesetzes ein Verstoß gegen dieses auch ohne Verschulden möglich, so tritt die Ersatzpflicht nur im Falle des Verschuldens ein.

„Kto chcący lub niechcący życie, ciało, zdrowie, wolność, własność lub inne prawa, innej osobie niezgodnie z prawem zrani, jest zobowiązany do wypłaty poszkodowanej osobie odszkodowania ” Jest to jeden z najważniejszych i najbardziej znanych paragrafów.

Dlatego też ubezpieczenie od skutków odpowiedzialności cywilnej uważane jest w Niemczech za pierwsze w zasadzie ubezpieczenie, jakie powinien zawrzeć każdy kto ukończy 18 rok życia.

Z praktyki mogę powiedzieć że wcześniej ubezpieczenie to wśród polskich klientów, wykorzystywane bywało do świadczenia sobie wzajemnie tzw. drobnych przysług: ja tobie przepalę wykładzinę ty mnie w zamian zniszczysz lampę każdy z nas dostanie 150-300 Euro odszkodowania z ubezpieczalni.

Pomijając ze jest to delikatnie mówiąc nadużywanie ubezpieczenia – w najgorszym wypadku 300 Euro można zapłacić z własnej kieszeni ale co jeśli szkoda wyniesie kilkaset tysięcy euro? (np. wypłata dożywotniej renty dziecku poszkodowanemu w wypadku).

U nas dostaniesz ofertę ubezpieczenia dla siebie, rodziny , psa , itp.

Masz pytania, potrzebujesz szczegółowych wyjaśnień czy indywidualnej propozycji najkorzystniejszej w Twojej specyficznej sytuacji?

Ubezpieczenie kosztów obrony prawnej
Rechtschutzversicherung

dzieli się na następujące segmenty:

Ubezpieczenie prywatne
(wszystkie sprawy dot wnioskodawcy jako osoby prywatnej- wykroczenia, podpisane umowy itp.)

Ubezpieczenie zawodowe
(wszystkie sprawy dot. wnioskodawcy związane z jego pracą – zwolnienie, odszkodowanie, urlop itp)dziecko_i_pies

Ubezpieczenie samochodowe
(wszystkie sprawy dot. wnioskodawcy związane z samochodem – wykroczenia drogowe, wypadki, kupno czy sprzedaż samochodu itp.)

Ubezpieczenie mieszkalne
(wszystkie sprawy dot. wnioskodawcy związane z mieszkaniem – spółdzielnią mieszkaniową, sąsiedzi itp.)

i obejmuje:

 • opłatę za poradę adwokata i jeśli dojdzie do rozprawy – zwrot kosztów sądowych
  (opcjonalnie) porady adwokata za granicą (np. dla klientów posiadających domy czy działki w Polsce)
 • opłaty świadków i rzeczoznawców
 • zwrot kosztów poniesionych przez stron przeciwną podającą ubezpieczonego do sądu
  (opcjonalnie) – kaucje za sprawy karne spowodowane za granicą ( kredytowo )
 • zwrot kosztów wyceny technicznej w sprawach wypadków samochodowych (Kostenvoranschlag)
 • zwrot kosztów podróży na rozprawy sądowe (>100 km od miejsca zamieszkania)

Ubezpieczenie obejmuje (opcjonalnie) oprócz wnioskodawcy, także następujące osoby:
małżonek, nieletnie dzieci, pełnoletnie dzieci (zamieszkałe z rodzicami i nieposiadające własnych dochodów)

Masz pytania, potrzebujesz szczegółowych wyjaśnień czy indywidualnej propozycji najkorzystniejszej w Twojej specyficznej sytuacji?

zobacz jak dziala Internetrechtsschutzversicherung
https://www.youtube.com/watch?v=fs1yYDT9nOc

Ubezpieczenia od wypadków
Unfallversicherung

Ubezpieczasz samochód bo inaczej nie możesz nim jeździć, firmę, dom, ale czy pamiętasz o sobie?

Wypadek może zdarzyć się każdemu, choć każdy z nas ma nadzieję, że wszystkim innym ale nie nam.
Niestety w momencie gdy ulegniemy wypadkowi, w którym doznamy nieodwracalnych uszkodzeń ciała, na złożenie wniosku na ubezpieczenie wypadkowe jest już za późno, podobnie jak za późno jest na ubezpieczenie mieszkania po kradzieży czy spaleniu (choć w przeszłości miałem kilkakrotnie takie zapytania od klientów)
Dlatego warto i należałoby zabezpieczyć własną przyszłość już dzisiaj, tym bardziej że składka w porównaniu z wypłacanymi w momencie utraty zdrowia sumami jest raczej symboliczna.

bezpieczenstwoU nas możesz ubezpieczyć się już od 5,00 € na miesiac!

Dla partnera, rodziny, dzieci rabat!

Wypadek to nie tylko cierpienie ale także koszty i to niemałe m.in. za leczenie i rehabilitacje, które pokrywa niestety z reguły osoba poszkodowana. Prywatne ubezpieczenie wypadkowe bierze na siebie w dużej mierze ciężar powstałych kosztów.

Dopłaca ono np (opcjonalnie):

 • za każdy dzień pobytu w szpitalu
 • za każdy dzień pobytu w domu po wyjściu ze szpitala
 • za operacje plastyczne
 • za koszty ratunkowe (np. przewóz z karetka czy Helikopterem)
 • za śmierć

Dodatkowo (opcjonalnie):
zwrot kosztów osoby pomagającej w okresie rekonwalescencji na takie rzeczy jak : sprzątanie, robienie zakupów, gotowanie czy pranie i wizyty u lekarzy!

W przypadku utraty zdrowia istnieje możliwość otrzymania jednorazowej wypłaty albo dożywotniej renty miesięcznej lub skorzystania z obu tych opcji w zależności od ustalonych we wniosku warunków !

Masz pytania, potrzebujesz szczegółowych wyjaśnień czy indywidualnej propozycji najkorzystniejszej w Twojej specyficznej sytuacji?

 • wyślij maila,
 • zadzwoń
 • lub umów się z naszym doradcą (porada całkowicie bezpłatna)
 • teraz samodzielnie mozesz wyliczyc skladke ubezpieczenia  w jednej z najtanszych ubezpieczalni wystepujacych na rynku:

  od wypadku (Unfallversicherung)

  https://www.vhv.de/vhv/privat/TRUnfall.html?iVMNr=009150-000

wróć<

Nasi partnerzy

Nie zwlekaj!

Zadzwoń do nas

+49 30 462 22 07

lub

napisz